TIPY PRO ZAČÁTEČNÍKY: Vestavba do osobáku jednoduše, rychle a levně

TIPY PRO ZAČÁTEČNÍKY: Vestavba do osobáku jednoduše, rychle a levně

Nechcete hned investovat do dodávky a rádi byste zjistili, jestli je vůbec kempování v autě pro Vás to pravé? Máme tu další tip pro začátečníky. Na jednoduchou, rychlou a levnou vestavbu do osobního auta, díky které si budete moct kempování v autě užít na plno.

Za tento kraťoučký článek plný inspirace děkujeme Lucce a Danielovi. Jejich cesty můžete sledovat a s jakýmkoliv dotazem se na ně obrátit na Instagramu @car_hotel

Na úvod bychom chtěli zmínit, že jsme si nikdy předtím nepohrávali s myšlenkami o spaní v autě. Rozhodli jsme se tak až po akci, při které nezbyla jiná možnost. Zvědavost poznání free campingu a volného cestování nám nedala a tak jsme naložili matračky do kufru, naházeli věci do batohu a vyjeli. Později jsme se rozhodli vyrobit jednoduchou postel.

Vestavba


Kvůli nerovnostím v autě musel přítel nejdříve vyrobit tvarovanou podlážku, která měla za úkol vyrovnat podlahu kufru. Poté se hodil nějaký úložný prostor a proto jsme udělali dva výsuvné šuplíky po celé délce postele. Pod matračky byly potřeba jakési prodyšné rošty. Jelikož jsme nelenili a vytvarovali je podle záhybů v autě, máme z toho úžasné letiště (asi tak, jak jen osobák dovolí). Řezáním do molitanu jsme získali stejný tvar jako rošty, pak už jen zbývalo sehnat látku a matračky potáhnout. A hurá postel je na světě!

Pokud přičtu nátěr dřeva, kreslení kompasu a další povinnosti, zabralo nám to pár týdnů. Snadné, rychlé, levné a přitom kvalitní a dostačující.
Jsme moc rádi, že jsme se do této akce pustili.

Postupně vymýšlíme další vychytávky jako například solární sprchu na střeše auta nebo přenosný stoleček na tažné zařízení. Každopádně si myslíme, že vestavba v osobním autě je pro dva lidi úplně super.

Pokud chcete okusit kouzlo free campingu a poznat svět, jen nevíte, jestli chcete investovat do dodávky, tak jednoduše naložte matračky do auta a vyražte!

Davis & Lucy

Chtěli byste ostatní inspirovat svou vlastní vestavbou, nebo přestavbou? Nebo třeba sdílet své zážitky z poslední cesty? Napište nám a společně dáme něco dohromady!

mail@vanlifeczsk.cz


Co se hodí na každou cestu?Vyrážíte kempovat?

Naše rady & tipy by se Vám na cestách mohly hodit!
Vyberte si jednu z destinací a inspirujte se pro svůj další roadtrip!

Pokud sháníte kempingové vybavení, mohlo by se Vám líbit:
Vanlifeři doporučují: Nejlepší vybavení na kempování v roce 2020


Napsat komentář