10 + Českých Youtube kanálů a videí plných vanlife inspirace

10 + Českých Youtube kanálů a videí plných vanlife inspirace

Pokud hledáte video inspiraci na přestavbu vaší dodávky, máme pro Vás několik videí a kanálů, kde najdete postupy, návody, rady, tipy a další užitečné věci, které se Vám na cestách i během přestavby mohou hodit.

Život v dodávce


Na YouTube kanálu u Barči a Foresta alias Život v dodávce, najdete nejen video postup přestavby jejich dodávky Fiat Ducato 2.8 TDI krok za krokem, ale i zážitky, praktické informace a rady z ročního bydlení na čtyřech kolech.

Najdete u nich videa z různých koutů Evropy, například z Francie, Španělska, Maroka i Norska. Sledovat je můžete i na Instagramu @zivotvdodavce nebo Facebooku Život v dodávce.

Dodávkou na cestách


Dodávkou na cestách tvoří manželský pár Petra & Zdeněk a jejich Stacie 🐕 . Rozhodli se spojit lásku k cestování a pejskovi a vytvořit si společné vanlife zážitky. Cestují Peugeotem Boxerem, jehož přestavbu zdokumentovali a dělí se skrze videa o jejich cesty po Čechách a Evropě. Za zmínku jistě stojí i jejich Podcast „Z dodávky“ a Instagram @dodavkounacestach

Adam’s Life


Sympaťák Adam – Adam’s Life – tvoří krátká, věcná videa o přestavbě od úplného začátku. Jak vybrat dodávku, co před přestavbou, a krok za krokem celá přestavba Citroen Jumper 2.2HDI L3H2 včetně skvělých rad a tipů. Videa jsou perfektně zpracovaná, proto neváhejte a podpořte Adama odběrem jeho kanálu! 🙂 Sledovat ho můžete i na Instagramu @Adams_vanlife

Roman a Káťa


Roman & Káťa pro nás o přestavbě Citroen Jumper 2.2 HDI sepsali článek, ale celou přestavbu mají zdokumentovanou také skrze videa na jejich kanálu. Mladý pár, co se rozhodl cestovat, poznávat a žít svůj sen.
Nebavil je stereotyp. To chtěli změnit! Trvalo to několik měsíců , než si mohli říct JO! Teď můžeme vyrazit! Proto se vydali na společnou cestu s jejich obytňákem Citrónem a psí slečnou Keisy. Vyrazili na několika měsíční dobrodružství na sever Evropy, které poctivě dokumentovali. Tím jejich dobrodružství ale neskončilo. Najdete je i na Instagramu @Romanakata.

Jakub Fišer


Kuba je především skvělý fotograf, kterého můžete z Instagramu znát jako @Kubajszcom. Mometálně se zabývá již druhou přestavbou dodávky , kterou nazval Projekt Bender. Na jeho YouTube kanále najdete i předchozí Projekt Plecháček, kde krok za krokem zdokumentoval celou přestavbu VWT4.

Eagles na cestách


Eagles na cestách na YouTube zdokumentovali přestavbu Vítka – Mercedes Benz Vito – od začátku do konce. Procestovali řadu zemí Evropy, takže kromě videí o dodávce naleznete na jejich kanále i spoustu tipů na výlety. Pokud ještě nemáte #plecháčekodeagles, které jsou už povinnou výbavou každého vanlifera, navštivte jejich Eagles shop. Na Instagramu je najdete jako @eagles_na_cestach.

Salty Vanventures


Vendy s jejím australským přítelem – Salty Vanventures – se pustili hned do dvou skvělých projektů! Na Novém Zélandu cestovali a bydleli v parádní dřevěně obložené a perfektně vybavené Toyotě Hiace a v Chile se pustili do dalšího projektu, který jistě dokončí hned, jak skončí koronavirová krize. Sledujte skvělé cestovatelské fotky na Instagramu @Salty_Vanventures. Jejich videa jsou v angličtině, některá s českými titulky.

Další inspirace z českého YouTube
@Carhotel a rychlá, jednoduchá vestavba na spaní do osobního auta. Momentálně pracují na přestavbě Mercedes Benz 100 D, ze kterého také slibují videa na svůj YouTube kanál! 🙂

Bublina do budoucna slibuje videa z přestavby a sestřihy z cest :))


Nakonec ještě video ze Slovenska!Sháníte další inspiraci?


Sledujte náš Instagram pro každodenní inspirativní příspěvky od čechů i slováků.
Podívejte se na naše články o přestavbách dodávek krok za krokem.
Vyrážíte kempovat? Toto vybavení, rady a tipy by se Vám mohly hodit!


One Reply to “10 + Českých Youtube kanálů a videí plných vanlife inspirace”

Pingbacks And Trackbacks

  • Napsat komentář