15+ Vychytávek do obytného auta, které Vám usnadní život na cestách

15+ Vychytávek do obytného auta, které Vám usnadní život na cestách

Není nad to, být na cestách připraven a vybaven na jakoukoli situaci. Udělali jsme na našem Instagramu průzkum a zjistili jsme, jaké vychytávky s sebou na cesty vozíte a na co nedáte dopustit. Třeba se něčím sami inspirujete. Tak to pojďte omrknout!

Mini vodováha na palubovku

Malinká vodováha připevněná na palubovce, je výborným parťákem při parkování a výběru kempovacího místa. S tou se Vám totiž už nikdy nestane, že byste sklouzávali na jednu stranu postele, nebo by Vám pánev jezdila z vařiče pryč!


Kempingová elektrická přípojka

I když jak dobře víme, většina z nás upřednostňuje při cestování free camping, stejně během cesty nastane chvíle, kdy zatoužíte alespoň na jednu noc po horké sprše, mobilním signálu, připojení k internetu a dobití baterek. Tato elektrická přípojka je redukcí mezi připojením pro karavany a klasikou zásuvkou. Na ní tedy v kempu můžete napojit svou vlastní prodlužovačku a dotáhnout si tak připojení až do svého auta, nebo stanu.


Chladící box

Když jsme se na Instagramu ptali, na jakou věc na vašich cestách nedáte dopustit, snad nás ani nepřekvapilo, že nejčastější odpovědí bylo vychlazené pivo! A právě proto, hlavně v letních měsících, by neměla chladnička ve vašem autě chybět. Jestli ale chcete mít vaši plzničku pořádně orosenou, zapomeňte na ty nejobyčejnější chladící boxy za pár stovek, které vám tu ideální teplotu nevytvoří a máslo se Vám v ní stejně rozpustí. Pokud se jedná o chladící box, je vždy lepší trochu víc zainvestovat.


Kanystry a vaky na vodu

Protože nikdy nevíte, jestli zakempujete zrovna u zdroje vody, hodí se vždy mít barel, nebo vak s pitnou vodou navíc!


Plynová bomba navíc!

To samé, co u pitné vody, platí i u plynových kartuší. Máte-li vařič na malé plynové bomby, hoďte si do auta vždy jednu záložní.


Organizéry oblečení

Pokud patříte jen mezi víkendové výletníky, organizéry na oblečení zřejmě nevyužijete. Jestli se však vydáváte i na delší cesty, není nic lepšího, než mít všechno oblečení pěkné přehledné a zorganizované. Organizéry se i prakticky přendavají a přenášejí, takže pokud nemáte v autě šuplíky, ale na oblečení jen jednu velkou zmatenou krabici, tyhle vaky byste rozhodně mohli využít.


Organizér elektronického příslušenství

Take se Vám různě po autě válí kabely a nikdy nemůžete najít ten, který zrovna hledáte? Pokud se bez elektronických zařízení na svých cestách neobejdete, nebo jste například fotograf, který chce mít vše pohromadě a hezky zorganizované, tahle kapsička je přímo pro vás.


Ridge Monkey toastovač

Toastovač, na který slyšíme ze všech stran jen samou chválu. Mrkněte například k Eagles na cestách, kteří si ho nemůžou vynachválit! Napsali i článek ve kterém se dozvíte, co všechno se v něm dá uvařit! A že rozhodně nezůstanete jen u toastů!! :))


Vlhčené ubrousky

Že s sebou ještě nevozíte balení vlhčených ubrousků??? Chyba! Na umytí rukou, na rychlou večerní hygienu, na “umytí” nádobí, na vytírání a kdo ví na co ještě. Vlhčené ubrousky patří mezi vychytávku, na kterou my sami nedáme na cestách dopustit!


Lékárnička + hasící přístroj

Spíš než vychytávka, patří pořádně vybavená lékárnička i hasicí přístroj do povinné výbavy, která by rozhodně neměla u nikoho chybět!

PŘEČTĚTE SI: Lékárnička a jak ji sestavit v 10 minutách


Solární panel

Solární panely využijete hlavně tehdy, pokud dlouhodobě plánujete kempovat mimo kempy a potřebujete mít přístup k elektrice. Ať už na ledničku, nabíjení foťáku a další elektroniky, nebo osvětlení. Celý článek o solárních panelech připravujeme, zatím pro víc informací a detailní popisy můžete kouknout SEM.


KPZ

KPZ, neboli krabička poslední záchrany se vejde naprosto všude a budete překvapeni, kolikrát po ni během cest sáhnete.


KPZ – verze pro dámy 🙂

Spíš než vychytávka do auta je tohle taková malá zajímavost, protože věděli jste, že existuje i KPZ určená speciálně dámám? A co obsahuje? Mrkněte tady.

Může být i zajímavým tipem na dárek pro slečnu cestovatelku! 🙂


Multitool nářadí

Ani pořádný kus multifunkčího nářadí by v autě neměl chybět, nikdy totiž nevíte, co všechno se může během cesty přihodit. Pánové doporučují!


Moskitiéra // Síť do dveří proti hmyzu

Mít na dveřích síť proti mouchám, komárům a dalšímu hmyzu se při letním kempování a teplých nocích rozhodně vyplatí. Nemusíte pořizovat rovnou moskytiéru, postačit by bohatě mohla třeba stará záclona, nebo i upletený závěs.


Mobilní chemický záchod

Překvapilo nás, kolik z Vás s sebou vozí mobilní chemický záchod. Ale i ten samozřejmě mezi vychytávky do auta patří.

Je něco, na co na cestách nedáte dopustit vy a doporučili byste to ostatním? Napište nám do komentářů 🙂


* Tento článek obsahuje affiliate odkazy. Co to znamená? Pokud se přes některý produkt prokliknete na e-shop a nakoupíte (mohou to být i jiné produkty), přijde nám malá provize z vašeho nákupu. Vy za to ale nezaplatíte vůbec nic navíc!! Naopak. Uděláte nám radost a podpoříte jak nás, tak i chod tohoto webu. Děkujeme. :)))


Nejnovější příspěvky:

2 Replies to “15+ Vychytávek do obytného auta, které Vám usnadní život na cestách”

Pingbacks And Trackbacks

  • Napsat komentář